Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | recepce@stara-pekarna.cz

 

WELLNESSTAN

OTEVÍRACÍ DOBA: 8:00 - 22:00

Toužíte po příjemné relaxaci a soukromí? Neváhejte a využijte náš privátní wellness nebo relaxační masáže. Vaše tělo bude spokojeno. Můžete se nechat masírovat horkou vodou, nechat zregenerovat vaše tělo v sauně, a u toho si zároveň můžete vychutnávat kvalitní šampaňské s jahodami. Wellness není určen jen pro hosty hotelu, ale i pro veřejnost.

Privátní wellness v centru města Liberce. Příjemné okamžiky relaxace můžete strávit v luxusně rekonstruovaných klenutých prostorách, kde na vás čeká finská sauna, vířivka s chromoterapií, infrakabina. K odpočinku slouží na míru vestavěná lavice nebo posezení u stolu s občerstvením. Čas po relaxaci nebo i před ní můžete využít posezením v našem baru, kde vám můžeme nabídnout alkoholické i nealkoholické nápoje. Zkombinujte naše privátní wellness s masážemi, které nabízíme jak pro hotelové hosty, tak pro veřejnost.

Cítíte se neustále napjatí a ve stresu? Vyzkoušejte naše masáže, které Vám pomohou uvolnit celé tělo a zapomenout na každodenní starosti. Vybrat si můžete hned z několika služeb:

masaze-01.jpg

Klasická relaxační masáž

Působí okamžitě nejen na tělesný, ale i duševní stav. Odstaňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolest svalstva. Zlepšuje také výživu tkání. 

částečná (záda, šíje) - 30 minut 450 Kč, celková - 60 minut 850 Kč

Aroma masáž

Zbaví Vaše tělo napětí, bolesti a stresu. Navodí příjemné pocity a uvolňuje mysl, navíc působí blahodárně na pokožku. 

částečná (záda, šíje) - 30 minut 550 Kč, celková - 60 minut 900 Kč

Masáž lávovými kameny Exclusive

Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů spojené s vůní speciálního oleje a dotekem terapeuta. Kameny, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a skvěle uvolňují zatuhlé svaly. 

60 minut 1150 Kč

Masáž obličeje a dekoltu (pleťová maska)

Omlazuje pleť a celkově ji rozjasní.

20 minut 330 Kč

Masáž nohou včetně chodidel

Pomáhá uvolnit bolest nohou a navozuje pocit lehkosti.

20 minut 390, 40 minut 750 Kč

Masáž Devatero květin

Hodinová masáž lávovými kameny Exclusive s masážním bio olejem devatero květin + masáž obličeje a dekoltu.

60 minut 1370 Kč

Sportovní konopná masáž

Hodinová sportovně-relaxační masáž pro unavená a bolavá záda s revitalizačním bio konopným olejem + masáž nohou s hořčíkovým olejem + uvolňující tlaková masáž bodů na chodidlech.

60 minut 1450 Kč

Masáž s privátním wellness pro 2 osoby

Hodina privátního wellness s vířivkou a finskou saunou + 2 x 30 minut Aroma masáž. V ceně 2 x káva + nealko drink.

120 minut  2490 Kč