Kontaktujte nás: +420 773 317 097 | recepce@stara-pekarna.cz

 

WELLNESSTAN

OTEVÍRACÍ DOBA: 8:00 - 22:00

Toužíte po příjemné relaxaci a soukromí? Neváhejte a využijte náš privátní wellness nebo relaxační masáže. Vaše tělo bude spokojeno. Můžete se nechat masírovat horkou vodou, nechat zregenerovat vaše tělo v sauně, a u toho si zároveň můžete vychutnávat kvalitní šampaňské s jahodami. Wellness není určen jen pro hosty hotelu, ale i pro veřejnost.

Privátní wellness v centru města Liberce. Příjemné okamžiky relaxace můžete strávit v luxusně rekonstruovaných klenutých prostorách, kde na vás čeká finská sauna, vířivka s chromoterapií, infrakabina. K odpočinku slouží na míru vestavěná lavice nebo posezení u stolu s občerstvením. Čas po relaxaci nebo i před ní můžete využít posezením v našem baru, kde vám můžeme nabídnout alkoholické i nealkoholické nápoje. Zkombinujte naše privátní wellness s masážemi, které nabízíme jak pro hotelové hosty, tak pro veřejnost.

Slovo wellness původně znamená cestu k harmonii mysli, duše a těla. Cílem je dosáhnout stavu blaha. Wellness nabízí spojení dokonalé relaxace v příjemných a pohodlných prostorech. Umožňuje trávení volného času individuálně, s Vašimi nejbližšími. Dodává tělu potřebnou dávku regenerace, kterou si rozhodně po těch hodinách, dnech, týdnech, měsících, či dokonce letech skutečně zaslouží.

A co je na tomto způsobu regenerace nejlepší?

Stačí jen půl hodinka, či hodinka a účinky jsou ihned viditelné. Ten pocit radosti, odpočinku, pozitivní energie a hlavně žádného stresu nikde kolem, i takové pocity Vám wellness určitě přinese! V našem privátním wellness se můžete těšit na luxusní vířivku, finskou saunu, či infrasaunu.

Vířivka 

Během času stráveného ve vířivce prožijete nejen pocity oddychu, ale také napomáháte svému tělu a zdraví. Proudy vody, které jsou ve vířivce vytvářeny, působí na Vaše tělo přímo blahodárně. Zbavují Vás bolesti páteře, odstraňují stres, uvolňují celé tělo a zmírňují svalové napětí. Jinými slovy dochází k celkové regeneraci Vašeho těla pomocí příjemného procesu.

V naší vířivce se můžete také těšit na pozitivní účinky chromoterapie (léčby pomocí barev). U nás si můžete přímo vybrat barvu, která Vám zlepší náladu či napomůže regeneraci těla.

Jaké účinky přináší jednotlivé barvy?

Modrá

Modrou barvu oceníte v případě, že si potřebujete odpočinout nebo chvíli koncentrovat. Modrá barva má pozitivní vliv na Vaši kreativitu a také je pomocníkem v boji proti celulitidě či nadbytečným kilům. Utlumuje chuť k jídlu, bolest, uspokojuje a chladí.

Zelená

Zelená barva odjakživa evokuje přírodu a pokoj, který je s ní spojený. Uvede Vás do skvělé duševní pohody, snižuje krevní tlak a napomáhá ke zkvalitňování spánku.


Žlutá

Pokud hledáte povzbuzení a životní energii, tak žlutá barva je pro Vás ideální. Dodá Vám energii a pozitivní naladění.


Červená

Červená barva Vás osvěží a rozproudí krev. Pomáhá při dýchacích a revmatických problémech, onemocnění kůže. Napomáhá také k urychlování látkové výměny.


Oranžová

Oranžová barva je jednoznačně barva veselá, která působí proti depresím, smutku a pesimizmu. Pomáhá také při křečích a slabosti ledvin.

Finská sauna

Základem procesu saunování je střídavé působení tepla a chladu. Tento proces způsobuje rozšíření krevních cév, zrychlení krevního oběhu a vylučování množství potu. Takto finská sauna prospěšně působí na tělesné orgány a procesy v lidském těle. Ovlivňuje nejen současný fyzický a psychický stav, ale je též prevencí, příjemným a účinným způsobem, jak předcházet chorobám a stresu.

Účinky saunování:

 • Zlepšuje pohyblivost svalstva a kloubů, případně snižuje bolest.
 • Zbavuje těla odpadních látek.
 • Prokrvuje mozek, končetiny a kůži.
 • Zbavuje tělo únavy.
 • Zkvalitňuje spánek.
 • Řeší problémy celého těla, od studených nohou až po chronické záněty orgánů.
 • Vyhlazuje pleť a pomáhá s rehabilitací.
 • Preventivně bojuje proti nachlazení.
 • Má pozitivní vliv také na chronické choroby a alergie a posilňuje imunitu.

Infrasauna

 • Zvyšuje roztažnost kolagenových tkání.
 • Rozkládá zánětlivá ložiska, edémy a výpotky.
 • Zvyšuje průtok krve.
 • Snižuje tuhost kloubů.
 • Snižuje svalový spasmus.
 • Snižuje bolesti.